ENERGIA Z DOBREGO ŹRÓDŁA

Wybierając do budiHOME ekologiczną pompę ciepła, kierowaliśmy się nie tylko troską o środowisko naturalne, ale również bezpieczeństwem oraz wygodą - Twoją i Twoich najbliższych. Znaleźliśmy rozwiązanie, które będzie Cię wspierać na każdym kroku dzięki wielu zaletom - od prostoty obsługi, którą gwarantuje aplikacja do sterowania wszystkimi urządzeniami w domu, poprzez możliwość obniżenia wydatków na energię, na zapewnieniu bezpieczeństwa kończąc. Aplikacja nie tylko daje możliwość zmiany ustawień dotyczących ciepłej wody pod względem temperatury czy wydajności, ale pozwala także zaprogramować własne preferowane ustawienia pompy, a w tym - działanie czasowego, które pozwala na wykorzystanie tańszej taryfy energetycznej lub trybu wakacyjnego, gdy mieszkańców nie ma w domu. Sprawia to, że można uniknąć niepotrzebnych wydatków na energię. 

Pompa ciepła jest również łatwa w konserwacji, ponieważ nie ma potrzeby ładowania opału czy sprawdzania stanu zbiornika na paliwo. Prostota obsługi to nie wszystko, co wyróżnia pompę ciepła. Jest to przede wszystkim najbezpieczniejszy sposób ogrzewania obiektu. Korzystanie z ekologicznej pompy ciepła eliminuje ryzyko wybuchu lub zaczadzenia, co w przypadku korzystania z instalacji gazowej, olejowej czy paliwowej może mieć miejsce. System zwalczania bakterii szczepu Legionella dodatkowo dba o zdrowie mieszkańców. 


 
check
BEZPIECZNA
Zastosowanie pompy ciepła gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańców i środowiska, ponieważ eliminuje ryzyko wybuchów czy wycieku CO. System jest również wyposażony w funkcję zwalczania bakterii Legionella.
check
EKONOMICZNA
Aplikacja mobilna pozwala planować pracę pompy według potrzeb i korzystać z korzystniejszych taryf oraz uniknąć  niepotrzebnych strat energii.
check
EKOLOGICZNA
Pompa jest przyjazna dla środowiska i gwarantuje oszczędność energii. Eliminuje również potrzebę ładowania opału i budowania zbiornika na paliwo oraz sprawdzania jego stanu.
check
PROSTA W OBSŁUDZE I KONSERWACJI
Sterowanie pompą umożliwia intuicyjny panel oraz mobilna aplikacja. Konserwacja systemu jest nieskomplikowana i nie wymaga ingerencji specjalisty. 
Dodatkowo, wybór tego sposobu ogrzewania domu pozwala ograniczyć negatywny wpływ na środowisko naturalne i zadbać o przyszłość naszej planety. Pompa ciepła w masywnych domach z prefabrykatów Budihome to także sprawdzone urządzenie najwyższej jakości - posiada certyfikat jakości EHPA Q-label oraz certyfikat jakości PreQurs (NO SMOG) w zakresie niskiej i ogólnej redukcji zanieczyszczeń powietrza.

 
calosc%20napisy%20(1)