Jesteśmy polską dwupokoleniową firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem. Braliśmy udział w wielu, standardowych oraz niezwykle złożonych inwestycjach w kraju i za granicą.
budizol
budiHOME%20logo-01
Jesteśmy polską dwupokoleniową firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem. Braliśmy udział w wielu, standardowych oraz niezwykle złożonych inwestycjach w kraju i za granicą. Rozszerzenie naszej działalności o produkcję, pozwoliło nam zadbać o bezkompromisową jakość projektów na każdym kroku. Posiadamy bardzo nowoczesne fabryki prefabrykatów żelbetowych i drewnianych, kompleksowe zaplecze technologiczne oraz laboratorium, w którym nasi wybitni inżynierowie opracowali przez nas innowacyjny systemu budowy prefabrykowanych obiektów energooszczędnych Energia³. Po realizacjach na dużą skalę - galeriach handlowych, hotelach czy osiedlach mieszkaniowych w Polsce, Szwecji, Niemczech i innych krajach, zwróciliśmy się do pierwotnego projektu domu. Całe nasze dotychczasowe doświadczenie zamknęliśmy w Budihome.

Punktem zwrotnym była dla nas realizacja innowacyjnego budynku Sprzeczna 4 oraz luksusowego Rosevia Resort & SPA z komfortowymi apartamentami w oddzielnych budynkach. Praca nad tym projektem sprawiła, że spojrzeliśmy na przestrzenie mieszkalne w nowy nieszablonowy sposób, co zaowocowało projektem Budihome. Na ideę "Energii do potęgi" składa się nie tylko  technologia produkcji, ale również wykorzystanie nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań i całościowa optymalizacja domu tak, by nie tylko był przyjazny dla środowiska, ale również służył swoim mieszkańcom.

SPRZECZNA 4 - PREFABRYKACJA TOTALNA

"Manifest nowoczesnej prefabrykacji” 
Tym mianem okrzyknięto jedną z naszych flagowych realizacji- budynek mieszkalny w Warszawie przy ulicy Sprzecznej 4. Pracując nad nim, staraliśmy się na nowo pokazać możliwości technologii prefabrykacji rozumianej jako prefabrykacji totalnej. Budowa z gotowych, wysoce zaawansowanych elementów, to nie tylko oszczędność czasu (1 pełną kondygnację konstrukcji zamykaliśmy w mniej niż 2 tygodnie), ale także ekologia (budynek charakteryzuje się niezwykłą szczelnością  i bezwładnością cieplną), ale również atrakcyjna i nowoczesna estetyka. Realizacja ta zdobyła liczne nagrody, w tym Nagrodę Architektoniczną Prezydenta Warszawy dla najlepszego budynku mieszkalnego oraz nominację SARP do Europejskiej Nagrody im. Mies van der Rhoe.
 

ROSEVIA RESORT & SPA - EKOLOGICZNIE I BEZKOMPROMISOWO

Luksusowo i innowacyjnie
Pracując nad tym ekskluzywnym nadmorskim resortem, postawiliśmy nie tylko na komfortowe pokoje, ale przede wszystkim oddaliśmy szacunek przyrodzie otaczającego parku krajobrazowago. Użyliśmy wszystkich swoich mocy produkcyjnych oraz wiedzy ekspertów, aby dopracować każdy szczegół i stworzyć luksusowy ale zeroenergetyczny resort-  i udało się! Niemal każdy element Rosevia Resort & SPA wyszedł z fabryk Budizol- dzięki temu sprawowaliśmy kontrolę nad jakością wszystkich materiałów. Spefabrykowaliśmy wszystko- budynki (w prefabrykacji hybrydowej), niecki basenowe wykonane z kwasówki, czaszę zewnętrznej siłowni, wolnostojący oszklony kubik, schody na plażę i wiele innych.

PREFABRYKACJA. ZNACZY WIECEJ

HIGH TECH

W nowoczesnych fabrykach firmy powstają najważniejsze elementy Waszych Budihome. W procesie produkcji wykorzystujemy również kompleksowe zaplecze technologiczne oraz laboratorium. Opracowujemy nowatorskie technologie i sięgamy po niesztampowe rozwiązania, takie jak Energia³. Mamy ultranowoczesne spojrzenie na dom. 
 

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas pracy nad różnego rodzaju projektami, pozwoliło nam lepiej zrozumieć i w efekcie - zdefiniować go na nowo małą, ale skomplikowaną strukturę domu. Nie idziemy na żadne kompromisy - dostarczamy Ci tylko produkty i masywne domy prefabrykowane o nieskazitelnej jakości.

POLSKA FIRMA W EUROPIE

Jesteśmy dumni, że jako dwupokoleniowa polska firma z tradycją, wyszliśmy z naszymi produktami poza granice kraju i udało nam się z sukcesem zadowolić klientów na najbardziej wymagających rynkach Europy- w Szwecji, Norwegii, Niemczech czy nawet odległej Irlandii.

PISZĄ O NAS

pompa%20zalety%20(9)
ARCHITEKTURA BETONOWA
Sprzeczna 4
pompa%20zalety%20(9)
ARCHDAILY
Sprzeczna 4
pompa%20zalety%20(9)
ARCHITEKTURA MURATOR
Sprzeczna 4
pompa%20zalety%20(9)
ARCHITEKTURA MURATOR
Rosevia Resort & SPA
pompa%20zalety%20(9)
BRYŁA.PL
Sprzeczna 4
pompa%20zalety%20(9)
ARCHITEKTURA MURATOR
Sprzeczna 4 - wystawa w Berlinie.
pompa%20zalety%20(9)
MIESARCH
Sprzeczna 4
pompa%20zalety%20(9)
BTA
Sprzeczna 4

BIBLIOTEKA VIDEO