Kontrola jakości

Każdy element produkowany w naszych fabrykach jest indywidualnie rejestrowany i posiada unikatowy kod QR (bez względu na to, czy w konkretnym projekcie występują dwa lub więcej takich samych elementów). Dzięki temu możliwe jest nie tylko precyzyjne śledzenie procesów produkcyjnych, ale przede wszystkim szczelna i niezawodna kontrola jakości.

Nasi laboranci to wykwalifikowana kadra, która dokonuje inspekcji każdego pojedynczego elementu (zgodność z normami, zgodność z projektem, wykrywanie ewentualnych wad itp.) przed transportem prefabrykatów na budowę. Z kontroli każdego projektu powstaje szczegółowa dokumentacja imiennie sygnowana przez uprawnionego pracownika.

Tak szczegółowa kontrola nie jest możliwa w chaotycznym i nieprzewidywalnym środowisku tradycyjnej budowy, gdzie odbiór następuje po montażu elementu na działce Klienta. Inspekcja wszystkich elementów przed transportem na budowę umożliwia później szybki i sprawny montaż.
check
GWARANCJA JAKOŚCI
Inspekcji podlega zgodność z normami, zgodność z projektem, kontrola ewentalnych wad lub odchyleń.
check
SPRAWNY MONTAŻ
Kontrola jakości pozwala na transport jedynie elementów zgodnych z projektem.
check
WEWNĘTRZNA DOKUMENTACJA KONTROLI
Każdy element posiada indywidualną kartę kontroli jakości. Raport ze zbiorem kart kontroli jest wewnętrznie archiwizowany.