INDYWIDUALNE WYKOŃCZENIE ELEWACJI DLA DOMU V2
Indywidualny projekt elewacji V2.
Możliwych jest wiele wariantów wykończeniowych- zapraszamy do kontaktu z zespołem budiHOME.
Cena przygotowania indywidualnej oferty na projekt elewacji dla domu V2 wynosi 798 PLN brutto.
INDYWIDUALNE WYKOŃCZENIE ELEWACJI DLA DOMU V2
Indywidualny projekt elewacji V2.
Możliwych jest wiele wariantów wykończeniowych- zapraszamy do kontaktu z zespołem budiHOME.
Cena przygotowania indywidualnej oferty na projekt elewacji dla domu V2 wynosi 798 PLN brutto.
WYKUSZ Z BALKONEM DLA DOMU H1 ORAZ H2
Wykusz wykończony betonem elewacyjnym lub innym wybranem materiałem elewacyjnym dostępnym w naszej gamie. Miejsce idealne na słoneczną jadalnię. Bryła wykończona jest balkonem z minimalistyczną szklaną balustradą.
Cena przygotowania indywidualnej oferty na projekt wykuszu z balkonem i balustradą dla domów H1 i H2  wynosi 711 PLN brutto.
ZABUDOWA BUDYNKU GARAŻOWEGO ORAZ WIATY W DOMU H1 oraz H2
Pomysłowe i praktyczne wykorzystanie przestrzeni nad budynkiem gospodarczym i wiatą. Dzięki takiemu zabiegowi budynek nabierze indywidualnego i luksusowego charakteru. Wykończenie podłogi tarasu pozostawiamy do indywidualnej koncepcji Klientów. 
Cena przygotowania indywidualnej oferty na projekt balkonu umieszczonego na budynku gospodarczym i/lub wiatą dla domów H1 i H2  wynosi 711 PLN brutto.
ZABUDOWA BUDYNKU GARAŻOWEGO DLA DOMU H1 I H2
Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni nad budynkiem gospodraczym stojącym bezpośrednio przy domu. Dzięki takiemu zabiegowi budynek nabierze indywidualnego i ciekawego charakteru. Wykończenie podłogi tarasu pozostawiamy do indywidualnej koncepcji Klientów.
Cena przygotowania indywidualnej oferty na projekt balkonu umieszczonego na budynku gospodarczym i/lub wiatą dla domów H1 i H2  wynosi 711 PLN brutto.
WYKUSZ Z BALKONEM DLA DOMU H1 ORAZ H2
Wykusz wykończony jednym z materiałów elewacyjnych dostępnch w naszej gamie. Miejsce idealne na słoneczną jadalnię. Bryła wykończona jest balkonem z minimalistyczną szklaną balustradą.
Cena przygotowania indywidualnej oferty na projekt wykuszu z elewacją inną niż betonowa z balkonem i balustradami  dla domów H1 i H2  wynosi 711 PLN brutto.
SPEKTAKULARNY TARAS DLA DOMU V3
Proponujemy zabudowę nieregularnej bryły domu V3 i stworzenie niezwykle komfortowego miejsca do wypoczynku.  Wykończenie podłogi tarasu pozostawiamy do decyzji i preferencji Klienta. 
Cena przygotowania indywidualnej oferty na projekt balkonu z balustradami dla domu V3 wynosi 798 PLN brutto.
INDYWIDUALNE WYKOŃCZENIE ELEWACJI DLA DOMU V2
Zastosowanie okien przesuwnych o dużej powierzchni w dziennej części domu według indywidualnego projektu. Zapraszamy do kontaktu z zespołem budiHOME.
WYSPA TARASOWA DLA WSZYSTKICH DOMÓW
Proponujemy niezależną betonową płytę tarasową o dowlnym kształcie, umieszczoną niczym wyspa w dowolnym miejscu w ogrodzie.
Cena przygotowania indywidualnej oferty na płytę tarasową o wskazanej powierzchni dla wszystkich domów wynosi 495 PLN brutto.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE INDYWIDUALNYCH ZAMÓWIEŃ

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak wygląda budowa i co zawierają ceny domów prefabrykowanych Budihome.